| geïsoleerd | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~+250°C |
| Functies | Hitte bestendig |
| Beschikbare kleur | Paars, Groen, Grijs, Blauw, Wit, Geel, Rood, Zwart |
| Kernnummer | 1 kern, 2 kern, 3 kern, 4 kern |
| Isolatie | Geïsoleerde high temperature |
|---|---|
| Leider | Naakte of ingeblikte koperdraad |
| Eigenschappen | Hittebestendigheid |
| Nominale spanning | AC 130V of hieronder |
| Het werk Temperatuur | -60℃ ~ +250degree |
| geïsoleerd | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~+200°C |
| Functies | Hitte bestendig |
| Beschikbare kleur | Paars, Groen, Grijs, Blauw, Wit, Geel, Rood, Zwart |
| Kernnummer | 1 KERN |
| Geleidermateriaal | Koper Bekleed Aluminium |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Sollicitatie | verwarming. Instrumentatie wordt gebruikt voor signaalbesturingsverbindingen |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Type | Geïsoleerd |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Industrieel, Als verbindingskabels in huishoudens, kantoorapparatuur |
| Jasje | PVC |
| Type | Lage spanning |
| Isolatie | Uitgedreven Geïsoleerde Fep |
|---|---|
| Max. temperatuur | +200℃ |
| Kenmerk | Flexibel, slijtage-zichVerzet tegen |
| Draadmaat | 16AWG enz. |
| Leider Material | Ingeblikte Koperdraad |
| Geïsoleerd | high temperatureetfe |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃ ~+150/200℃ |
| Toepassing | Huishoudapparaten, Elektronisch materiaal, Temperatuursensoren |
| Beschikbare Kleuren | 9 kleuren |
| Leider | Ingeblikt Geplateerd Vastgelopen Koper |
| Isolatie | FEP geïsoleerd |
|---|---|
| Conductor | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| schede | TPE |
| Voordeel | Flexibel |
| Nominale spanning | AC380V of lager |
| Geïsoleerd | ETFE |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65 ~+150/200℃ |
| Toepassing | Huishoudapparaten, Elektronisch materiaal, Temperatuursensoren |
| Beschikbare Kleuren | Wit, Groen, Purper, Grijs, Blauw, Zwart, Purper, Geel. |
| Leider Materials | Ingeblikt Vastgelopen Koper |
| Geïsoleerde materialen | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Max. temperatuur | 200 graad |
| Kenmerk | Bestand verouderen |
| Draadmaat | 18AWG enz. |
| Leider Material | Zilver geplateerde koperdraad |