| Materiaal geleider | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Tefzel geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Temperatuurbereik | -65~150℃ |
| Geleidermateriaal | Ingeblikt |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Tefzel ETFE-isolatie |
| Nominale spanning | 600V |
| Sollicitatie | Voor elektrische apparatuur, voor elektrische apparatuur |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Sollicitatie | Voor elektrische apparatuur, voor elektrische apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Sollicitatie | Voor elektrische apparatuur, voor elektrische apparatuur |
| Dirigenttype | Gestrand |