| Aangepaste draad | Technisch gegevensblad of voorbeeld |
|---|---|
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
| Diensten | OEM en ODM aanvaard |
| Leidermateriaal | Gemaakte koperen of zilvergeplatte koperdraad |
| Standaardspanning | AC 600V of hieronder |
| Materiaal geleider | Verbonden |
|---|---|
| Diameter | AWG 12 |
| Isolatiemateriaal | Met een laag bedekte FEP |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Verbonden |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG |
| Isolatiemateriaal | Met een laag bedekte FEP |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | 600V |
| Type geleider | Gestrand |
| Temperatuurbereik | -60~+250℃ |
| Isolatiedikte | 0.15~0.5mm |
|---|---|
| Leider Type | Vastgelopen |
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
| Kleur | Eenkleurig of tweekleurig |
| Verpakkingslengte | 100 m/rol Of 305 m/rol |