| Geleidermateriaal | Koper |
|---|---|
| Diameter | 24 AWG, 22 AWG, 26 AWG, 28 AWG, 20 AWG |
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 600V of lager, 600V of lager |
| Sollicitatie | Verwarming, gebruikt voor elektrische machines, autokabels, buitenverlichting |
| Geleidingsmateriaal | Kaal koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Werktemperatuur | -60℃~+200℃ |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Geleidingsmateriaal | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | AC600V of hieronder |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Werktemperatuur | -60℃~+200℃ |
| Geleidingsmateriaal | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Werktemperatuur | -60℃~+200℃ |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Geleidingsmateriaal | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Dwarsdoorsnede | 0,05-3 mm2 |
| Geleidingsmateriaal | Koper of verzilverde koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Type geleider | Gestrand |
| Nominale spanning | AC220V of hieronder |
| Draadmeter | 0,013 ~ 5 vierkante millimeter |
| Geleidermateriaal | Koper |
|---|---|
| Diameter | 24 AWG, 22 AWG, 20 AWG, 26 AWG, 28 AWG |
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 600V of lager, 600V of lager |
| Sollicitatie | Verwarming, gebruikt voor elektrische machines, autokabels, buitenverlichting |
| Geleidingsmateriaal | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Werktemperatuur | -60℃~+200℃ |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Geleidingsmateriaal | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Werktemperatuur | -60℃~+200℃ |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverde koperdraad of kale koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Dwarsdoorsnede | 0,05-3 mm2 |