| Materiaal geleider | Verbonden |
|---|---|
| Diameter | AWG 12 |
| Isolatiemateriaal | Met een laag bedekte FEP |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP-Isolatie |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Draadmeter | 22AWG |
| Materiaal geleider | Koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Met een laag bedekte FEP |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Werktemperatuur | -65℃ tot +200℃ |
| Materiaal geleider | Koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Met een laag bedekte FEP |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Draadmeter | 24AWG |
| Materiaal geleider | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Tefzel geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Temperatuurbereik | -65~150℃ |
| Materiaal geleider | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Vorm | Ronde |
| Geleidermateriaal | Ingeblikt |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Tefzel ETFE-isolatie |
| Nominale spanning | 600V |
| Sollicitatie | Voor elektrische apparatuur, voor elektrische apparatuur |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Sollicitatie | Voor elektrische apparatuur, voor elektrische apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Sollicitatie | Voor elektrische apparatuur, voor elektrische apparatuur |
| Dirigenttype | Gestrand |