| geïsoleerd | ETFE-isolatie |
|---|---|
| Het werk temperatuur | -65~150℃ |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Kleur | Wit, Geel, Rood, Grijs, Purper, Duidelijk, Groen, Bruin, Blauw, Zwart |
| Kernaantal | enige kern |
| Isolatie | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃ aan +200℃ |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Kleur | Transparante Kleur of als vereisten |
| Draadmaat | Maat 12 14 16 18 |
| Toepassing | Interne Bedrading |
|---|---|
| Isolatiematerialen | Geïsoleerde ETFE |
| Werkende temperatuur | -65~+150℃ |
| Eigenschappen | weerstand op hoge temperatuur |
| Leider Materials | ingeblikt koper |
| Isolatie materiaal | ETFE geïsoleerd |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃~150℃ |
| Functies | Hittebestendig |
| Kleur | Wit, geel, rood, grijs, violet, groen, blauw, zwart |
| Kernnummer | 1 kern, 2 kern, 3 kern, 4 kern, 5 kern... |
| Isolatie materiaal | ETFE-isolatie |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃~150℃ |
| Functies | Hittebestendig |
| Kleur | Wit, geel, rood, grijs, violet, groen, blauw, zwart |
| Kernnummer | Enkele kern |
| Isolatie materiaal | ETFE geïsoleerd |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65~150℃ |
| Functies | Hittebestendigheid, olie-, vlam- en stralingsbestendigheid |
| Kleur | Grijs, Wit, Geel, Rood, Violet, Groen, Blauw, Zwart |
| Kernnummer | Enkele kern of multicores |
| Toepassing | Voor Toestel |
|---|---|
| Isolatiematerialen | ((FEP) Fluorinated ethyleenpropyleen |
| Max. werktemperatuur | -65 tot +200 graad |
| Voordelen | Verzet me tegen Op hoge temperatuur |
| Kleur | Dubbele kleur of enige kleur |
| Temperatuurbepaling | 200 Graad |
|---|---|
| Vrije steekproef | 1 tot 5 meter |
| kenmerken | Hoogtemperatuurbestendigheid |
| Isolatie materiaal | FEP-Isolatie |
| Isolatiedikte | 0.15~0.5mm |
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
|---|---|
| Aangepaste draad | Technisch gegevensblad of voorbeeld |
| Voordelen | hoge en lage temperatuurweerstand |
| Temperatuurclassificatie | 200 Graad |
| Verpakkingslengte | 100 m/rol Of 305 m/rol |
| Isolatiedikte | 0.15~0.5mm |
|---|---|
| Leider Type | Vastgelopen |
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
| Kleur | Eenkleurig of tweekleurig |
| Verpakkingslengte | 100 m/rol Of 305 m/rol |