| Isolatie | FEP geïsoleerd |
|---|---|
| Conductor | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| schede | TPE |
| Voordeel | Flexibel |
| Nominale spanning | AC380V of lager |
| Sleutelwoorden | Tefzel draad |
|---|---|
| Kenmerken | Weerstand op hoge temperatuur |
| Werktemperatuur | -65~+150℃ |
| Conductor | Ingeblikte Koperdraad |
| Kleur | 10 basiskleuren |
| Sleutelwoorden | Tefzel draad |
|---|---|
| Kenmerken | Warmtebestendige |
| Werktemperatuur | -65~+150℃ |
| Conductor | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kleur | 10 basiskleuren |
| Sleutelwoorden | Tefzel draad |
|---|---|
| Kenmerken | Weerstand op hoge temperatuur |
| Werktemperatuur | -65~+150℃ |
| Conductor | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kleur | 10 kleuren |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | AC600V en lager |
| Type geleider | Gestrand, massief of gestrand |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | 600V |
| Type geleider | Gestrand |
| Temperatuurbereik | -60~+250℃ |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | 600V |
| Type geleider | Gestrand |
| Temperatuurbereik | -60~+250℃ |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | 600V |
| Type geleider | Gestrand |
| Draadmeter | 36AWG ~ 3/0AWG |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | 600V |
| Type geleider | Gestrand |
| Temperatuurbereik | -60~+250℃ |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd |
|---|---|
| Diameter | AWG 20 |
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | 600V |
| Type geleider | Gestrand |