| Isolatiedikte | 0.15~0.5mm |
|---|---|
| Naam van het product | FEP Geïsoleerde draad |
| Leider Type | Vastgelopen |
| Voordelen | hoge en lage temperatuurweerstand |
| Diensten | OEM en ODM aanvaard |
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
|---|---|
| Kenmerken | Hoogtemperatuurbestendigheid |
| Verpakkingslengte | 100 m/rol Of 305 m/rol |
| Brandbaarheidsclassificatie | vlamvertrager |
| Aangepaste draad | Technisch gegevensblad of voorbeeld |
| Kenmerken | Hoogtemperatuurbestendigheid |
|---|---|
| Brandbaarheidsclassificatie | vlamvertrager |
| Leidermateriaal | Gemaakte koperen of zilvergeplatte koperdraad |
| Aangepaste draad | Technisch gegevensblad of voorbeeld |
| Temperatuurclassificatie | 200 Graad |
| Aangepaste draad | Technisch gegevensblad of voorbeeld |
|---|---|
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
| Diensten | OEM en ODM aanvaard |
| Leidermateriaal | Gemaakte koperen of zilvergeplatte koperdraad |
| Standaardspanning | AC 600V of hieronder |
| Vrije steekproef | 1 tot 5 meter |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP-Isolatie |
| Leidermateriaal | Gemaakte koperen of zilvergeplatte koperdraad |
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
| Verpakkingslengte | 100 m/rol Of 305 m/rol |
| Voordelen | hoge en lage temperatuurweerstand |
|---|---|
| Draadmeter | 32 uur~8 uur |
| Leidermateriaal | Gemaakte koperen of zilvergeplatte koperdraad |
| Naam van het product | FEP Geïsoleerde draad |
| Leider Type | Vastgelopen |
| Sleutelwoorden | Tefzeldraad ETFE-draad |
|---|---|
| kenmerken | UVstraling |
| Werktemperatuur | -65 tot +150 graden |
| Leider | Ingeblikte Koperdraad |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Sleutelwoorden | ETFE-geïsoleerde elektrische draad |
|---|---|
| kenmerken | Hoogtemperatuurweerstand |
| Werktemperatuur | -65 tot +150℃ |
| Leider | Ingeblikte Koperdraad |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Sleutelwoorden | ETFE-Isolatiedraad |
|---|---|
| Kenmerken | Uitstekende Elektrische Eigenschappen |
| Werktemperatuur | -65 tot +150℃ |
| Leider | Geplateerd tin |
| Kleur | 9 kleuren |
| Sleutelwoorden | Tefzel Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| Kenmerken | Weerstand op hoge temperatuur |
| Werktemperatuur | -65 ~ +150c |
| Leider | Geplateerd tin |
| Kleur | 9 kleuren |