| Materiaal geleider | Verbonden |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG |
| Isolatiemateriaal | Met een laag bedekte FEP |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Vertind koper, vertind geplateerd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Vertind koper, vertind geplateerd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | AC 600V of hieronder |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Vertind koper, vertind geplateerd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | AC 600V of hieronder |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Geleidermateriaal | Koper |
|---|---|
| Diameter | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | AC600 of lager |
| Sollicitatie | verwarming, voor elektronische apparatuur en apparaten, interne bedrading van instrumenten |
| Geïsoleerd | FEP-high temperature |
|---|---|
| Lage bestand temperatuur | -65℃ |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Kleur | 9 basis (Klantgerichte) kleuren |
| De dienst | OEM ODM keurt goed |
| Geïsoleerd | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Het werk emperature | -65℃~+200℃ |
| Kenmerk | Lage en Op hoge temperatuur weerstand |
| Draadmaat | 22AWG enz. |
| Leider Material | Ingeblikte Koperdraad |
| Geïsoleerde materialen | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Max. temperatuur | 200 graad |
| Kenmerk | Bestand verouderen |
| Draadmaat | 18AWG enz. |
| Leider Material | Zilver geplateerde koperdraad |
| Isolatie | ETFE inslulated |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃~150℃ |
| Eigenschappen | Hittebestendig |
| Kleur | Geel, Rood, Violet, Groen, Bruin, Transparant, Grijs, Blauw, Oranje, Wit, Zwart |
| De dienst | OEM ODM keurt goed |
| Geïsoleerd | ETFE-isolatie |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃~150℃ |
| Eigenschappen | Hittebestendig |
| Kleur | Geel, Rood, Groen, Bruin, Transparant, Grijs, Blauw, Oranje, Wit, Zwart, Purper |
| De dienst | OEM/ODM |