| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Nominale spanning | AC 600V of hieronder |
| Temperatuurbereik | -65~+200ºC |
| Materiaal geleider | Zilverkoper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 26Awg |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Zilverkoper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 26Awg |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Zilverkoper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 26Awg |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 300V AC |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Nummer Core | Enkele kern of meerdere kernen |
| Isolatie | FEP-met een laag bedekte high temperature |
|---|---|
| Max. temperatuur | +200℃ |
| Eigenschappen | +200℃ weerstand op hoge temperatuur |
| Kleur | 11 kleuren |
| De dienst | De aangepaste Dienst |
| Geïsoleerd | high temperature geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Max. temperatuur | +200℃ |
| Kenmerk | Weerstand op hoge temperatuur |
| Kleur | Rode, gele, blauwe, witte, zwarte, geelgroene, bruine enz. |
| De dienst | De aangepaste Dienst |
| Isolatie | Uitgedreven Geïsoleerde Fep |
|---|---|
| Max. temperatuur | +200℃ |
| Kenmerk | Flexibel, slijtage-zichVerzet tegen |
| Draadmaat | 16AWG enz. |
| Leider Material | Ingeblikte Koperdraad |
| Isolatiematerialen | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃~200℃ |
| Kenmerk | Hittebestendig |
| Draadmaat | 26AWG enz. |
| Leider Material | Ingeblikte Koperdraad |
| Isolatie | Behandelde high temperature |
|---|---|
| Leider | Vernikkelde koperdraad |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Nominale spanning | 250V of 600V |
| Beveiliging | Ingeblikte Koperdraad |