| Materiaal geleider | Vertind koper, vertind geplateerd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Geleidermateriaal | Koper, vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Sollicitatie | Voor elektronische apparaten en apparaten, voor vliegtuigen, schepen en andere apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Geleidermateriaal | Koper, vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Sollicitatie | Voor elektronische apparaten en apparaten, voor vliegtuigen, schepen en andere apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Geleidermateriaal | Koper, vertind koper of vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Sollicitatie | Voor elektronische apparaten en apparaten, voor vliegtuigen, schepen en andere apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Werktemperatuur | -65°C~+200°C |
| Nominale spanning | AC 600V of Lager |
| Materiaal geleider | Vertind koperdraad, verzilverd koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP geïsoleerd |
| Dirigenttype | Vastgelopen of stevig |
| Nummer Core | Enkele kern, 2 kernen, 3 kernen, 4 kernen, 5 kernen |
| Werktemperatuur | -65°C~+200°C |
| Geleidermateriaal | Koper Bekleed Aluminium |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Sollicitatie | verwarming. Instrumentatie wordt gebruikt voor signaalbesturingsverbindingen |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Type | Geïsoleerd |
| Materiaal geleider | Vertind gecoat of verzilverd |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Draadmeter | 32awg~1/0awg |
| Geleidermateriaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Sollicitatie | Voor elektronische apparaten en apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Type | Geïsoleerd |
| Isolatie | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃~200℃ |
| Eigenschappen | 200 Graadweerstand Op hoge temperatuur |
| Kleur | Rood, Geel, Violet, Groen, Bruin, Transparant, Grijs, Blauw, Oranje, Wit, Zwart |
| De dienst | OEM ODM keurt goed |