| Materiaal geleider | Koper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 24 AWG |
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Koper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 24 AWG |
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | AC 300V of lager |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 300V AC |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Nummer Core | Enkele kern of meerdere kernen |
| Geleidermateriaal | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 300V of lager |
| Sollicitatie | Voor elektronische apparaten en apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand |
| Geleidermateriaal | Zilverkoper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 24 AWG |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 600 V |
| Sollicitatie | Verwarming, Industrieel, Stroom, Voor huishoudelijke apparaten, Temperatuursensoren, Verlichtingslam |
| Isolatie | De Isolatie van FEP, van ETFE, van PFA of PTFE- |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65°C ~+200°C |
| Eigenschappen | Hittebestendig |
| Beschikbare kleur | Rood, Geel, Violet, Groen, Grijs, Blauw, Wit, Zwart |
| Kernaantal | Enige Kern of Multicores |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | AC 600V of Lager |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Kernnummer | Enige Kern of Multicores |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | AC 600V of Lager |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Kernnummer | Enkele kern of meerdere kernen |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Dirigenttype | Vastgelopen of stevig |
| Nummer Core | Enkele kern of meerdere kernen |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |