| Isolatie | Geïsoleerde de high temperature van Ptfefep Pfa |
|---|---|
| Max. het werk temperatuur | -65℃~+150℃ |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Leider | Ingeblikte Koperdraad |
| Draadmaat | 32awg aan 10awg-maat |
| geïsoleerd | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65 ~+200°C, -65 ~+250℃ |
| Functies | Hittebestendigheid, Corrosieweerstand |
| Beschikbare kleur | Paars, Groen, Grijs, Blauw, Oranje, Wit, Geel, Rood, Zwart |
| Kernnummer | Enkele kern |
| Toepassing | Interne bedrading voor elektronisch materiaal |
|---|---|
| Leider | Zilver Vastgelopen Koper |
| Isolatie | PTFE-Geïsoleerde high temperature |
| Voordeel | Weerstand op hoge temperatuur |
| Het werk Temperatuur | -60 ~+250 Graad |
| Toepassing | Voor Openluchtverlichting, Elektrische Machines |
|---|---|
| Leider Material | Zilveren Koper |
| Isolatie | PTFE-Geïsoleerde high temperature |
| Voordeel | Het verwarmen Weerstand |
| Het werk Temperatuur | -65℃~+250℃ |
| Toepassing | Voor Automobielkabels, Openluchtverlichting, Elektrische machines |
|---|---|
| Leider Materials | Zilveren of Vernikkeld Koper |
| Geïsoleerd | PTFE-Isolatie |
| Voordeel | Weerstand op hoge temperatuur, koude weerstand |
| Het werk Temperatuur | -60℃ ~+250℃ |
| Materiaal geleider | Koper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | AC 600V of Lager |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Kernnummer | 1 kernen, 2 kernen, 3 kernen, 4 kernen, 5 kernen.. |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Isolatie | Met een laag bedekte PTFE |
| Condouctor | Zilver geplateerd koper |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60℃~+250℃ |
| Isolatie | FEP, ETFE, PFA of PTFE geïsoleerd |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~ +200°C, -60℃~250℃ |
| Functies | Hittebestendig |
| Beschikbare kleur | Rood, geel, violet, groen, transparant, grijs, blauw, wit, zwart |
| Onderhoud | OEM ODM Accepteren |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 300V AC |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Nummer Core | Enkele kern of meerdere kernen |
| Isolatiematerialen | FEP, Geïsoleerde PFA PTFE |
|---|---|
| Max. het werk temperatuur | 200℃ of 250℃ |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Leider | Zilver geplateerde koperdraad |
| Draadmaat | Vastgelopen of stevig 32AWG~1/0AWG. |