| Toepassing | Voor elektronisch instrument |
|---|---|
| Isolatie | PTFE-geïsoleerde band |
| Condouctor | Het zilver plateerde Vastgelopen Koperdraad |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250 graad |
| Toepassing | Voor elektronische instrumenten |
|---|---|
| Isolatie | Met een laag bedekte PTFE |
| Condouctor | Verzilverd |
| Eigenschappen | Weerstand Op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250 graad |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Condouctor | Zilver geplateerd vastgelopen koper, |
| Isolatie | PTFE-geïsoleerd wraping |
| Eigenschappen | 250℃ weerstand op hoge temperatuur |
| Nominale spanning | -60℃~+250℃ |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Isolatie | high temperatureptfe ICoated |
| Condouctor | De zilveren draad van het platerenkoper |
| Eigenschappen | Het Verwarmen Weerstand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250℃ |
| Toepassing | Voor PTC thermistoren, Elektrische componenten |
|---|---|
| Leider Materials | Zilver, Nikkelkoper of Koper |
| Isolatie | Geïsoleerde PTFE |
| Eigenschappen | Hittebestendigheid |
| Het werk Temperatuur | -60 ~+250 Graad |
| geïsoleerd | FEP-, ETFE-, PFA- of PTFE-isolatie |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~ +200°C, -60℃~250℃ |
| Functies | Weerstand op hoge temperatuur |
| Kleur | Rood, Geel, Violet, Groen, Bruin, Transparant, Grijs, Blauw, Wit, Zwart |
| Onderhoud | OEM ODM Accepteren |
| Isolatie | PFA PTFE FEP ETFE |
|---|---|
| Max. het werk temperatuur | -65℃~+250℃ |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Leider | met een laag bedekt zilver |
| Draadmaat | 32awg aan 10awg |
| Isolatie | high temperature Geïsoleerde PTFE |
|---|---|
| Leider | Naakte Koperdraad |
| Eigenschappen | Hittebestendigheid |
| Nominale spanning | AC250V of hieronder |
| Het werk Temperatuur | -60℃ ~ +180℃ |
| Isolatie | FEP, ETFE, PFA, Geïsoleerde PTFE |
|---|---|
| Het werk temperatuur | -65~+250℃, -65 ~+200°C |
| Eigenschappen | weerstand op hoge temperatuur |
| Beschikbare Kleur | Wit, Geel, Purper, Groen, Zwart, Grijs, Blauw, Rood |
| Kernaantal | Enige Kern of Multikernen |
| isolatie | FEP, ETFE, PFA, PTFE-Isolatie |
|---|---|
| Het werk temperatuur | 65~+250 Graad, -65 ~+200 Graad |
| Eigenschappen | Het verwarmen Weerstand |
| Beschikbare Kleur | Wit, Geel, Violet, Groen, Zwart, Grijs, Blauw, Rood |
| Kernaantal | Enige Kern of Multikernen |