| Geleidingsmateriaal | Zilveren deklaag |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | 220V |
| Type geleider | Gestrand |
| Draadmeter | 0.5MM2 |
| Geleidingsmateriaal | Kaal koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | AC 220V |
| Type geleider | Gestrand |
| Draadmeter | 24AWG |
| Materiaal geleider | Koper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | FEP |
| Sollicitatie | verwarming, voor huishoudelijke apparaten, temperatuursensoren, verlichtingslampen |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Type | Geïsoleerd |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Isolatie | Geïsoleerde PTFE |
| Condouctor | Geplateerd zilver |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250℃ |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Isolatie | PTFE Geïsoleerde high temperature |
| Condouctor | Zilver geplateerde koperdraad |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250degree |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Isolatie | DE ISOLATIE VAN PFA PTFE ETFE FEP |
| Condouctor | naakt vastgelopen koper, zilveren geplateerd koper |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250degree |
| geïsoleerd | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65 ~+200°C, -65 ~+250℃ |
| Functies | Hittebestendig, corrosiebestendig |
| Beschikbare kleur | Geel, paars, groen, grijs, blauw, oranje, wit, rood, zwart... |
| Kernnummer | Enkele kern of multicores |
| geïsoleerd | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~+250°C |
| Functies | Hitte bestendig |
| Beschikbare kleur | Paars, Groen, Grijs, Blauw, Wit, Geel, Rood, Zwart |
| Kernnummer | 1 kern, 2 kern, 3 kern, 4 kern |
| Geïsoleerd | FEP, ETFE, PFA OF PTFE |
|---|---|
| Het werk temperatuur | -65°C ~+200°C, -65℃~+250℃ |
| Eigenschappen | Hittebestendig |
| Beschikbare Kleur | Geel, Purper, Groen, Grijs, Blauw, Wit, Rood, Zwarte… |
| Kernaantal | De enige Kern, 2 Kernen, 3 Kernen, 4 boort, Kern 5… uit |
| Isolatie | PTFE-Isolatie, |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | 250℃ |
| Eigenschappen | Weerstand Op hoge temperatuur |
| Leider | met een laag bedekt zilver |
| Draadmaat | 32awg~10awg |