| Isolatie | Geïsoleerde high temperature |
|---|---|
| Leider | Naakte of ingeblikte koperdraad |
| Eigenschappen | Hoogspanningsweerstand |
| Nominale spanning | Onmiddellijke hoogspanning 3500V |
| Het werk Temperatuur | -60℃ aan +250℃ |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Isolatie | high temperature Behandelde Koperdraad |
| Condouctor | Silver-plated koperdraad |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250℃ |
| Toepassing | Elektroverbinding |
|---|---|
| Isolatie | high temperature |
| Condouctor | naakt of zilveren geplateerd koper |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Max. temperatuur | -60~+250degree |
| geïsoleerd | FEP, ETFE-Isolatie |
|---|---|
| Het werk temperatuur | -65°C ~+250°C |
| Eigenschappen | Hoge en lage temperatuurweerstand |
| Beschikbare Kleur | Wit, Zwart, Rood, Geel, Purper, Bruin, Groen, Grijs, Blauw |
| Kernaantal | 1 kern, 2 Kernen, 3 Kernen, 4 Kernen, 5 Kernen… |
| Isolatie | Geïsoleerde FEP PFA PTFE |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | 125, 150, 200, 250C |
| Eigenschappen | Weerstand Op hoge temperatuur |
| Leider | ingeblikt koper, zilveren geplateerd, nikkel-met een laag bedekt koper |
| Draadmaat | 32gauge aan 10gauge |
| Sollicitatie | Voor PTC-thermistors, elektrische machines |
|---|---|
| Dirigent materialen | Verzilverd of blank koper |
| Isolatie | PTFE-folie verpakt |
| Functies | Hittebestendig |
| Werktemperatuur | -60 ~+250℃ |
| geïsoleerd | FEP, PFA, ETFE, PTFE |
|---|---|
| Het werk temperatuur | -65℃~+250℃, -65°C ~+200°C |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Beschikbare Kleur | Wit, Geel, Purper, Groen, Grijs, Blauw, Rood, Zwarte… |
| Kernaantal | Enige Kern of Multicores |
| Isolatie | Geïsoleerde FEP, ETFE, PFA of PTFE |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -60℃~250℃ |
| Eigenschappen | Op hoge temperatuur |
| Kleur | Rood, Geel, Violet, Groen, Bruin, Transparant, Grijs, Blauw, Oranje, Wit, Zwart |
| De dienst | OEM ODM keurt goed |
| Isolatie | De Isolatie van FEP, van ETFE, van PFA of PTFE- |
|---|---|
| Max. temperatuur | 150,200,250degree |
| Eigenschappen | Het verwarmen Weerstand |
| Kleur | Als klantenrequirments |
| Draadmaat | Twee kern, 32AWG~1/0AWG |
| Isolatie | Geïsoleerde de high temperature van Ptfefep Pfa |
|---|---|
| Max. het werk temperatuur | -65℃~+150℃ |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Leider | Ingeblikte Koperdraad |
| Draadmaat | 32awg aan 10awg-maat |