| Isolatie | ETFE FEP PFA PTFE geïsoleerd |
|---|---|
| Werktemperatuur | 200, 250C |
| Functies | Hittebestendig op hoge temperatuur |
| Geleider | vertind koper, verzilverd, vernikkeld koper |
| Draadmeter | 18 20 22 24 26 AWG |
| Isolatie | Verpakte PTFE |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | 200, 250C |
| Eigenschappen | Vuurvast op hoge temperatuur |
| Leider | ingeblikt koper, zilveren geplateerd, nikkel met een laag bedekt koper |
| Draadmaat | 14AWG |
| Isolatie | ETFE, FEP, PTFE, PFA-isolatie |
|---|---|
| Max. het werk temperatuur | 150.200, 250C |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Leider | Zilveren Draad |
| Draadmaat | 18 AWG enz. |
| geïsoleerd | FEP, ETFE, PFA of PTFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~+200°C, -65℃~+250℃ |
| Functies | Hitte bestendig |
| Beschikbare kleur | Rood, geel, paars, groen, grijs, blauw, wit, zwart... |
| Kernnummer | Enkele Kern, 2 Kernen, 3 Kernen, 4 Kern, 5 Kern... |
| geïsoleerd | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~+200°C |
| Functies | Hitte bestendig |
| Beschikbare kleur | Paars, Groen, Grijs, Blauw, Wit, Geel, Rood, Zwart |
| Kernnummer | 1 KERN |
| Isolatie | ETFE, FEP, PFA, PTFE-ISOLATIE |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | Max. 250℃ |
| Eigenschappen | Weerstand Op hoge temperatuur |
| Leider | Met een laag bedekt ingeblikt of Zilveren |
| Draadmaat | 32awg~10awg |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | AC 600V of Lager |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | AC 600V of Lager |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Zilverkoper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 26Awg |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Koper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 24 AWG |
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |