| Geleidermateriaal | Vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE geïsoleerd |
| Nominale spanning | 600V |
| Sollicitatie | Voor elektrische apparatuur, voor elektrische apparatuur |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Nominale spanning | 300/300V, 300/500V, 300/300V, 300/500V |
| Sollicitatie | ondergronds |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Ondergronds, voor vaste plaatsing, verlichting, elektrische apparatuur |
| Dirigenttype | Solide, solide |
| Type | Geïsoleerd |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Ondergronds, ondergronds, woningen Gebouwen Bedieningspanelen Apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand |
| Type | Geïsoleerd, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RV, RVS, RVB,RVV, RVP, RVVP |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Ondergronds, voor interne bedrading van apparaten, vaste plaatsing |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Type | Geïsoleerd |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Industrieel, Als verbindingskabels in huishoudens, kantoorapparatuur |
| Jasje | PVC |
| Type | Lage spanning |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Bovengronds, aansluitkabel of draad met nominale spanning 450/750V |
| Dirigenttype | Koper |
| Type | Geïsoleerd, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB, RVV, RVP/RVP-90, RVVP |
| Materiaal geleider | Koper |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Bovengronds, aansluitkabel of draad met nominale spanning 450/750V |
| Dirigenttype | Koper |
| Type | Geïsoleerd, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB, RVV, RVP/RVP-90, RVVP |