| geïsoleerd | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -65~+200℃ |
| Kernaantal | 1 kern, 2 boort uit, boren 3 uit, boren 4 uit, boren 5, Kern 6… uit |
| AWG | 20AWG, 22AWG, 24AWG… |
| Leider Materials | Zilver Geplateerd Koper of Ingeblikt Geplateerd Koper |
| Isolatie | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃~200℃ |
| Eigenschappen | 200 Graadweerstand Op hoge temperatuur |
| Kleur | Rood, Geel, Violet, Groen, Bruin, Transparant, Grijs, Blauw, Oranje, Wit, Zwart |
| De dienst | OEM ODM keurt goed |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverde koperdraad of kale koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PTFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Type geleider | Vastgelopen of stevig |
| Dwarsdoorsnede | 0,05-3 mm2 |
| Isolatie | FEP-Isolatie |
|---|---|
| Het werk temperatuur | -65~200 graad |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Kleur | 11 kleuren |
| Draadmaat | maat 20 |
| geïsoleerd | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65°C ~+250°C |
| Functies | Hittebestendig |
| Beschikbare kleur | Groen, grijs, blauw, wit, geel, rood, zwart, paars, |
| Kernnummer | 1 kern, 2 kern, 3 kern, 4 kern, 5 kern.. |
| Isolatie | FEP-Isolatie |
|---|---|
| Werktemperatuur | -65℃~200℃ |
| Eigenschappen | 200 Graad bestand |
| Kleur | 11 kleuren |
| De dienst | OEM ODM keurt goed |
| Isolatie | FEP geïsoleerd |
|---|---|
| Conductor | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| schede | TPE |
| Voordeel | Flexibel |
| Nominale spanning | AC380V of lager |
| Isolatie | Geïsoleerde FEP |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -65℃ aan +200℃ |
| Eigenschappen | Bestand op hoge temperatuur |
| Kleur | Transparante Kleur of als vereisten |
| Draadmaat | Maat 12 14 16 18 |
| Isolatie | high temperaturepfa |
|---|---|
| Leider | Vastgelopen Zilveren geplateerde koperdraad |
| Eigenschappen | Weerstand op hoge temperatuur |
| Nominale spanning | 250V of 600V |
| Beveiliging | Ingeblikte Koperdraad |
| Isolatie | PFA-Isolatie |
|---|---|
| Leider | Zilver geplateerde koperdraad |
| Eigenschappen | 250 Graadweerstand |
| Nominale spanning | AC 600V |
| Beveiliging | Ingeblikte Koperdraad |