| Materiaal geleider | Koper, vertind koper of verzilverd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Werktemperatuur | -65°C~+200°C |
| Nominale spanning | AC 600V of Lager |
| Geïsoleerd materiaal | FEP hoge temperatuur |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -65~200℃ |
| Geleider materiaal | Zilver of vertind geplateerd koper |
| Graadmeter | 10AWG~32AWG |
| Functies | Weerstand tegen hoge temperaturen |
| Materiaal geleider | Koper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 24 AWG |
| Isolatiemateriaal | FEP |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Zilverkoper, verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Diameter | 26Awg |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 600 V |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Isolatie | Uitgedreven Geïsoleerde Fep |
|---|---|
| Max. temperatuur | +200℃ |
| Kenmerk | Flexibel, slijtage-zichVerzet tegen |
| Draadmaat | 16AWG enz. |
| Leider Material | Ingeblikte Koperdraad |
| Materiaal geleider | Verbonden |
|---|---|
| Diameter | AWG 12 |
| Isolatiemateriaal | Met een laag bedekte FEP |
| Nominale spanning | AC600V |
| Dirigenttype | Gestrand |
| Geleidermateriaal | Koper, vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Sollicitatie | Voor elektronische apparaten en apparaten, voor vliegtuigen, schepen en andere apparaten |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Materiaal geleider | Vertind koper, vertind geplateerd koper |
|---|---|
| Diameter | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Isolatiemateriaal | ETFE |
| Nominale spanning | AC 600V of hieronder |
| Dirigenttype | Gestrand, gestrand of solide |
| Geleidingsmateriaal | Vertind geplateerd koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | AC600V en lager |
| Werktemperatuur | -65℃~+250℃ |
| Type geleider | Gestrand, massief of gestrand |
| Geleidingsmateriaal | Verzilverd koper of vertind koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PFA |
| Nominale spanning | AC600V en lager |
| Werktemperatuur | -65℃~+250℃ |
| Type geleider | Gestrand, massief of gestrand |